Jubileusz 20-lecia powstania Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ

19.12.2016
W dniu 3 grudnia 2016 r. Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego świętowało swoją dwudziestą rocznicę istnienia.
więcej o Jubileusz 20-lecia powstania Koła Studentów Stosunków Międzynarodowych UJ

Nowa książka mgr Roberta Siudaka

11.12.2016
W Wydawnictwie Adam Marszałek ukazała się monografia mgr. Roberta Siudaka, doktoranta w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego, pt. Sekurytyzacja technologii nuklearnych na przykładzie irańskiego programu atomowego.
więcej o Nowa książka mgr Roberta Siudaka

Stopień naukowy doktora dla Jacka Durkalca

11.12.2016
Z przyjemnością informujemy, że mgr Jacek Durkalec, doktorant w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego oraz analityk w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych, obronił rozprawę doktorską nt. Współzależności między amerykańskimi regionalnymi gwarancjami rozszerzonego odstraszania.
więcej o Stopień naukowy doktora dla Jacka Durkalca