18.05.2016
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza do udziału w krajowej konferencji naukowej „Meandry współczesnego bezpieczeństwa: między globalizacja a renacjonalizacją", która odbędzie się w Krakowie w dniach 21-22 września 2016 r.
więcej o I Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa – zaproszenie do nadsyłania zgłoszeń udziału

Granty NCN dla dr. hab. Pawła Frankowskiego i mgr Magdaleny Lisińskiej

16.05.2016
Z przyjemnością informujemy, że w 10. Konkursie Narodowego Centrum Nauki na projekty badawcze granty otrzymali: adiunkt w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego dr hab. Paweł Frankowski oraz doktorantka w naszym Zakładzie, mgr Magdalena Lisińska.
więcej o Granty NCN dla dr. hab. Pawła Frankowskiego i mgr Magdaleny Lisińskiej

18.05.2016