Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

30.05.2024
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych zaprasza na wykład otwarty nt. A possible approach to fake history: fact first. EU vs Disinfo and the World War II memories, który wygłosi prof. Bogdan-Alexandru Teodor, kierownik Zakładu Badań Bezpieczeństwa i Wywiadu w Narodowej Akademii Wywiadu im. Michała Walecznego (ANIMV) w Bukareszcie.
więcej o Wykład prof. Bogdana-Alexandru Teodora z Narodowej Akademii Wywiadu im. Michała Walecznego w Bukareszcie

29.05.2024
Prof. dr hab. Dariusz Kozerawski w dniu 23 maja 2024 r. wziął udział w międzynarodowej konferencji naukowej nt. New trends of professional training in armed forces, zorganizowanej przez Katedrę Nauk Społecznych Akademii Sił Zbrojnych im. gen. M. R. Stefanika w Liptovskim Mikulašu (Słowacja), przy współudziale: Uniwersytetu Obrony w Brnie; Narodowego Uniwersytetu Służby Publicznej w Budapeszcie; Akademii Wojsk Lądowych im. gen. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu; Uniwersytetu Wrocławskiego; Narodowego Uniwersytetu Wojskowego w Wielkim Tyrnowie; Akademia Policji w Bratysławie i Akademii Policji w Pradze.
więcej o Udział prof. Dariusza Kozerawskiego w międzynarodowej konferencji naukowej w Liptovskym Mikulašu
Konferencja naukowa Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego UJ

Konferencja naukowa Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego UJ

24.05.2024
Mamy zaszczyt zaprosić do udziału w Konferencji naukowej ,,Bezpieczeństwo i integracja: NATO i UE w budowaniu stabilności globalnej" organizowanej przez Koło Naukowe Bezpieczeństwa Narodowego UJ.
więcej o Konferencja naukowa Koła Naukowego Bezpieczeństwa Narodowego UJ