Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

aktualności badania

14.07.2020
więcej o Współpraca Katedry Bezpieczeństwa Narodowego UJ ze Stowarzyszeniem Kombatantów Misji Pokojowych ONZ
aktualności publikacje

29.06.2020
Z przyjemnością informujemy, że rozdział pt. „Cybersecurity in Poland”, której autorką jest dr Dominika Dziwisz, adiunkt w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego, został opublikowany w pracy zbiorowej Routledge Companion to Global Cyber-Security Strategy pod redakcją Scotta N. Romaniuka i Mary Manjikian. Publikacja ukaże się w wydawnictwie Routledge, umieszczonym na poziomie II wykazu MNiSW zawierającego wydawnictwa publikujące recenzowane monografie naukowe.
więcej o Rozdział autorstwa dr Dominiki Dziwisz w publikacji prestiżowego wydawnictwa międzynarodowego
Awans naukowy dr. Piotra Bajora
aktualności badania

Awans naukowy dr. Piotra Bajora

25.06.2020
Z wielką radością informujemy, że Rada Dyscypliny Nauki o polityce i administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim na posiedzeniu w dniu 23 czerwca br. przyjęła uchwałę o nadaniu Piotrowi Bajorowi, adiunktowi w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego, stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce i administracji.
więcej o Awans naukowy dr. Piotra Bajora