Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

Aktualności

aktualności

Politeja nr 50 - Global and Regional Security Challenges

16.03.2018
Z przyjemnością informujemy, iż ukazał się specjalny anglojęzyczny numer czasopisma Politeja pod redakcją kierownika Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego dr. hab. Artura Gruszczaka, prof. UJ.
więcej o Politeja nr 50 - Global and Regional Security Challenges
aktualności

Wykład Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie

15.03.2018
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Kołem Naukowym Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład otwarty komendanta wojewódzkiego Policji w Krakowie, nadinsp. dr. Krzysztofa Pobuty nt. „Zapobieganie i zwalczanie bieżących zagrożeń bezpieczeństwa wewnętrznego RP w świetle funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”.
więcej o Wykład Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie
aktualności

Seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”

13.03.2018
W dniu 8 marca 2018 r. Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zorganizował seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”. Seminarium poświęcone było problematyce dostępu do broni palnej i amunicji w kontekście rosnących wyzwań i zagrożeń bezpieczeństwa oraz towarzyszących im tendencji społecznych i projektów polityczno-prawnych dotyczących zarówno liberalizacji, jak też normalizacji oraz restrykcji dostępu do broni i amunicji.
więcej o Seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”