Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

20.05.2019
Prof. dr hab. Dariusz Kozerawski w dniach 15-16 maja 2019 r. wziął udział w międzynarodowej konferencji naukowej nt. Human resources management in the armed forces, security and rescue corps, organizowanej przez Katedrę Nauk Społecznych Akademii Sił Zbrojnych im. gen. M. R. Stefanika w Liptovskym Mikulašu (Słowacja), przy współudziale: Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Obrony w Brnie, Akademii Policyjnej w Bratysławie, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.
więcej o Udział prof. Dariusza Kozerawskiego w międzynarodowej konferencji naukowej w Liptovskym Mikulašu

14.05.2019
Prof. dr hab. Dariusz Kozerawski został wyróżniony w dniu 9 maja 2019 r. przez JM Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego prof. dr. hab. Adama Jezierskiego medalem pamiątkowym Uniwersytetu Wrocławskiego za wieloletnią współpracę naukową z środowiskiem tej uczelni.
więcej o Pracownik Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego UJ wyróżniony medalem Uniwersytetu Wrocławskiego

Drugi numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa

30.01.2019
Uprzejmie informujemy, że ukazał się drugi numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa - pisma Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, którego wydawcą jest Zakład Bezpieczeństwa Narodowego.
więcej o Drugi numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa