Wyniki sortowane według etykiety: konferencje

aktualności konferencje

25.03.2024
Pracowniczka Katedry Bezpieczeństwa Narodowego UJ dr Agata Mazurkiewicz wzięła udział w prestiżowym International Forum for Peace, Security and Prosperity, które odbyło się w Palermo w dniach 17-20 marca 2024 roku. Temat tegorocznego Forum to „Wpływ współczesnych napięć, konfliktów i wojen na duże instytucje międzynarodowe”. Dr Mazurkiewicz była częścią panelu poświęconego organizacjom regionalnym organizowanego przez United States Military Academy West Point, Norwich University i University of Stellenbosch.
więcej o Udział dr Agaty Mazurkiewicz w International Forum for Peace, Security and Prosperity, Palermo 17-20.03.2024
aktualności konferencje popularyzacja wiedzy

13.12.2023
W lipcu 2023 r. prof. dr hab. Dariusz Kozerawski (Katedra Bezpieczeństwa Narodowego, INPiSM UJ) wziął udział w międzynarodowej konferencji naukowo-eksperckiej nt. Russian War against Ukraine, organizowanej przez Kwaterę Główną NATO w Gdyni w ramach programu DEEP (Defense Education Enhancement Program) przy współudziale: George C. Marshall Center’s Partnership for Peace Consortium, RAND Corporation, Baltic Defence College, Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni oraz Narodowego Uniwersytetu Obrony w Kijowie.
więcej o Udział pracownika KBN w międzynarodowym opracowaniu „RUSSIAN WAR AGAINST UKRAINE. LESSONS LEARNED CURRICULUM GUIDE” rekomendowanym do wykorzystania przez 31 państw członkowskich NATO
Udział pracownika KBN w międzynarodowej konferencji naukowej
aktualności konferencje

Udział pracownika KBN w międzynarodowej konferencji naukowej

23.11.2023
Od 15 do 16 listopada 2023 r. prof. dr hab. Dariusz Kozerawski (Katedra Bezpieczeństwa Narodowego, INPiSM UJ) brał udział w międzynarodowej konferencji naukowej nt. „Pojazdy autonomiczne – wyzwania oraz szanse dla gospodarki i obronności państwa” zorganizowanej w centrum konferencyjnym w Łochowie przez Wojskowy Instytut Techniki Pancernej i Samochodowej oraz Przemysłowy Instytut Motoryzacji.
więcej o Udział pracownika KBN w międzynarodowej konferencji naukowej