Skip to main content

Nested Portlets Nested Portlets

Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

News

aktualności

Konferencja "Geopolityczne gry na wschodzie Europy: kto rozdaje karty i kto osiąga korzyści?"

20.06.2018
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji "Geopolityczne gry na wschodzie Europy: kto rozdaje karty i kto osiąga korzyści?", która zorganizowana została przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie.
Read More o Konferencja "Geopolityczne gry na wschodzie Europy: kto rozdaje karty i kto osiąga korzyści?"
aktualności

Seminarium Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego w Mołdawii

20.06.2018
Bezpieczeństwo regionalne w kontekście nowych inicjatyw dotyczących Naddniestrza było głównym tematem seminarium naukowego, zorganizowanego przez Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych we współpracy z Ambasadą RP w Kiszyniowie oraz Państwowym Uniwersytetem Mołdawii.
Read More o Seminarium Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego w Mołdawii
aktualności

Grant NCN dla Roberta Siudaka

16.06.2018
Z przyjemnością informujemy, że mgr Robert Siudak, doktorant w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego, uzyskał grant badawczy Narodowego Centrum Nauki w konkursie PRELUDIUM na realizację projektu nt. Dyskursy cyberbezpieczeństwa w świetle zagrożeń związanych z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi w Polsce. Gratulujemy!
Read More o Grant NCN dla Roberta Siudaka
aktualności

Stopień naukowy doktora dla Moniki Sawickiej

16.06.2018
Z przyjemnością informujemy, że mgr Monika Sawicka, doktorantka w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego, obroniła rozprawę doktorską nt. Międzynarodowe role średniego mocarstwa nowego typu. Analiza polityki zagranicznej Brazylii w latach 2003-2014. Rada Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych w dniu 12 czerwca 2017 r. nadała magister Monice Sawickiej stopień naukowy doktora nauk społecznych w zakresie nauki o polityce z wyróżnieniem. Gratulujemy!
Read More o Stopień naukowy doktora dla Moniki Sawickiej
aktualności

Wykład Generała Adama Rapackiego, byłego wiceministra spraw wewnętrznych

10.05.2018
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Kołem Naukowym Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład otwarty generała Adama Rapackiego nt. „Ewolucja przestępczości zorganizowanej w Polsce od lat 90. XX wieku”.
Read More o Wykład Generała Adama Rapackiego, byłego wiceministra spraw wewnętrznych