aktualności konferencje

01.06.2019
Kierownik Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ, prof. dr hab. Artur Gruszczak, a także dr hab. Marek Czajkowski uczestniczyli na zaproszenie Akademii Wojskowej Karlberg w sympozjum ISOMA 2019 zorganizowanym w Sztokholmie w dniach 20-23 maja br. ISOMA (International Symposium of Military Academies) jest cyklicznym spotkaniem przedstawicieli akademii wojskowych z całego świata w celu wymiany doświadczeń i wzorcowych praktyk dotyczących programów kształcenia studentów i kadetów, metodyki i pedagogiki, metod ewaluacji kursów oraz zbliżania programów studiów w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.
więcej o Delegacja Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego na międzynarodowym sympozjum akademii wojskowych
aktualności

20.05.2019
Prof. dr hab. Dariusz Kozerawski w dniach 15-16 maja 2019 r. wziął udział w międzynarodowej konferencji naukowej nt. Human resources management in the armed forces, security and rescue corps, organizowanej przez Katedrę Nauk Społecznych Akademii Sił Zbrojnych im. gen. M. R. Stefanika w Liptovskym Mikulašu (Słowacja), przy współudziale: Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Obrony w Brnie, Akademii Policyjnej w Bratysławie, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.
więcej o Udział prof. Dariusza Kozerawskiego w międzynarodowej konferencji naukowej w Liptovskym Mikulašu
aktualności

14.05.2019
Prof. dr hab. Dariusz Kozerawski został wyróżniony w dniu 9 maja 2019 r. przez JM Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego prof. dr. hab. Adama Jezierskiego medalem pamiątkowym Uniwersytetu Wrocławskiego za wieloletnią współpracę naukową z środowiskiem tej uczelni.
więcej o Pracownik Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego UJ wyróżniony medalem Uniwersytetu Wrocławskiego