Wykład Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie

15.03.2018
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Kołem Naukowym Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład otwarty komendanta wojewódzkiego Policji w Krakowie, nadinsp. dr. Krzysztofa Pobuty nt. „Zapobieganie i zwalczanie bieżących zagrożeń bezpieczeństwa wewnętrznego RP w świetle funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”.
więcej o Wykład Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie

13.03.2018
W dniu 8 marca 2018 r. Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zorganizował seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”. Seminarium poświęcone było problematyce dostępu do broni palnej i amunicji w kontekście rosnących wyzwań i zagrożeń bezpieczeństwa oraz towarzyszących im tendencji społecznych i projektów polityczno-prawnych dotyczących zarówno liberalizacji, jak też normalizacji oraz restrykcji dostępu do broni i amunicji.
więcej o Seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”

02.03.2018
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”. Seminarium odbędzie się w dniu 8 marca 2018 r. w godzinach 16.30-19.30 w Auli Wystawowej A Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33) w Krakowie.