27.11.2017
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ wziął aktywny udział w organizacji VII Ogólnopolskiej Konwencji Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych. Konwencja odbyła się w dniach 9-10 listopada 2017 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim pod hasłem "Myśleć globalnie, działać regionalnie. Studia regionalne w perspektywie nauki o stosunkach międzynarodowych". Kierownik Zakładu dr hab. Artur Gruszczak, prof. UJ uczestniczył w pracach Rady Programowej Konwencji, natomiast dr Piotr Bajor był członkiem Komitetu Organizacyjnego Konwencji.
więcej o Udział Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego w organizacji VII Ogólnopolskiej Konwencji Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych

Seminarium naukowe o Zbigniewie Brzezińskim

12.10.2017
W imieniu organizatorów V Kongresu Polskich Towarzystw Naukowych w Świecie pt. Inteligencja polska w świecie serdecznie zapraszamy pracowników i studentów INPiSM UJ do udziału w seminarium naukowym poświęconym profesorowi Zbigniewowi Brzezińskiemu.
więcej o Seminarium naukowe o Zbigniewie Brzezińskim

Wykład Kim Zetter o cyberzagrożeniach

04.10.2017
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego inauguruje cykl „Wykładów Otwartych” w bieżącym roku akademickim. Gościem Zakładu będzie Kim Zetter, która wygłosi wykład na temat: Stuxnet and Beyond: The Age of Digital Warfare. Wykład odbędzie się 11 października 2017 r. (środa), godz. 11:00-12:30, w sali 33, Rynek Główny 34.
więcej o Wykład Kim Zetter o cyberzagrożeniach