Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

Udział doktora Wiktora Hebdy w 36. edycji Konferencji EuroPower & 6. OZE Power
aktualności konferencje

Udział doktora Wiktora Hebdy w 36. edycji Konferencji EuroPower & 6. OZE Power

15.11.2022
Dr Wiktor Hebda w ramach projektu badawczo-naukowego “Decarbonization of the energy sector in Poland - a threat or an opportunity for Poland’s security?” (Young Lab, POB Anthropocene, ID.UJ), wziął udział w 36. edycji Konferencji EuroPower & 6. OZE Power, jaka odbyła się w dniach 7-8 listopada 2022 r. w Warszawie.
więcej o Udział doktora Wiktora Hebdy w 36. edycji Konferencji EuroPower & 6. OZE Power
Tytuł magistra prawa dla dr. Wiktora Hebdy

Tytuł magistra prawa dla dr. Wiktora Hebdy

21.10.2022
Z przyjemnością informujemy, że doktor Wiktor Hebda, adiunkt w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego, uzyskał tytuł magista prawa na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Dr Hebda obronił w dniu 13 października 2022 r. pracę magisterską pt. Proces Ante Gotoviny przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym dla byłej Jugosławii: od wyroku skazującego do uniewinnienia napisaną w Katedrze Prawa Międzynarodowego Publicznego pod opieką dr hab. Marcina Marcinko.
więcej o Tytuł magistra prawa dla dr. Wiktora Hebdy
Stopień naukowy doktora dla Roberta Siudaka

Stopień naukowy doktora dla Roberta Siudaka

11.10.2022
Z przyjemnością informujemy, że mgr Robert Siudak, doktorant w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego, obronił w dniu 27 września 2022 r. rozprawę doktorską nt. Dyskursy o cyberbezpieczeństwie w świetle zagrożeń związanych z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi w Polsce. W tym samym dniu Rada Dyscypliny Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego przyjęła uchwałę o nadaniu mgr. Robertowi Siudakowi stopnia doktora nauk o polityce i administracji.
więcej o Stopień naukowy doktora dla Roberta Siudaka