Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

Aktualności

aktualności

Wywiad prof. Dariusza Kozerawskiego dla Onetu

05.01.2019
Prof. dr hab. Dariusz Kozerawski, profesor nadzwyczajny w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego, udzielił obszernego wywiadu portalowi Onet.pl. Odniósł się do kluczowych kwestii bezpieczeństwa międzynarodowego, bezpieczeństwa Polski oraz stanu Unii Europejskiej. Zachęcamy do zapoznania się z treścią wywiadu.​
więcej o Wywiad prof. Dariusza Kozerawskiego dla Onetu
aktualności

Nagroda dla dr. Arkadiusza Nyzio

22.11.2018
Z przyjemnością informujemy, że dr Arkadiusz Nyzio, asystent w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ, wygrał II edycję Ogólnopolskiego Konkursu im. Profesora Waldemara Michowicza na najlepszą rozprawę doktorską o tematyce politologicznej. Nagrodzona rozprawa pt. Transformacja polityki bezpieczeństwa wewnętrznego Polski w latach 1989–1993, przygotowana pod kierunkiem prof. dr. hab. Artura Gruszczaka, została obroniona w marcu 2017 r. Serdecznie gratulujemy!
więcej o Nagroda dla dr. Arkadiusza Nyzio
aktualności

Chiny: nowe mocarstwo w światowej grze?

16.11.2018
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie, zapraszają do wzięcia udziału w seminarium poświęconym polityce zagranicznej i bezpieczeństwa Chin oraz wzrastającej pozycji Państwa Środka w globalnym układzie sił.
więcej o Chiny: nowe mocarstwo w światowej grze?