Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

Udział pracownika KBN w międzynarodowej konferencji naukowej
aktualności konferencje

Udział pracownika KBN w międzynarodowej konferencji naukowej

23.11.2023
Od 15 do 16 listopada 2023 r. prof. dr hab. Dariusz Kozerawski (Katedra Bezpieczeństwa Narodowego, INPiSM UJ) brał udział w międzynarodowej konferencji naukowej nt. „Pojazdy autonomiczne – wyzwania oraz szanse dla gospodarki i obronności państwa” zorganizowanej w centrum konferencyjnym w Łochowie przez Wojskowy Instytut Techniki Pancernej i Samochodowej oraz Przemysłowy Instytut Motoryzacji.
więcej o Udział pracownika KBN w międzynarodowej konferencji naukowej
aktualności popularyzacja wiedzy

20.11.2023
Prof. dr hab. Dariusz Kozerawski udzielił w dniu 7 listopada br. wywiadu nt. „Szkolnictwo wojskowe w Polsce – strukturalny kryzys systemu” dla kanału Kapitan Lisowski na YouTube.
więcej o Wywiad prof. Dariusza Kozerawskiego nt. „Szkolnictwo wojskowe w Polsce – strukturalny kryzys systemu”
aktualności popularyzacja wiedzy

11.10.2023
9 października 2023 r. pracownik Katedry Bezpieczeństwa Narodowego (Instytut Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych UJ) prof. zw. dr hab. Dariusz Kozerawski wziął udział w debacie nt. „Bezpieczna Polska w bezpiecznej Europie: wyzwania i zagrożenia" zorganizowanej przez zespół redakcyjny portalu onet.pl oraz pracowników Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.
więcej o Debata w Onet.pl nt. "Bezpieczna Polska w bezpiecznej Europie: wyzwania i zagrożenia"