Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

14.05.2019
Prof. dr hab. Dariusz Kozerawski został wyróżniony w dniu 9 maja 2019 r. przez JM Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego prof. dr. hab. Adama Jezierskiego medalem pamiątkowym Uniwersytetu Wrocławskiego za wieloletnią współpracę naukową z środowiskiem tej uczelni.
więcej o Pracownik Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego UJ wyróżniony medalem Uniwersytetu Wrocławskiego

Drugi numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa

30.01.2019
Uprzejmie informujemy, że ukazał się drugi numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa - pisma Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, którego wydawcą jest Zakład Bezpieczeństwa Narodowego.
więcej o Drugi numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa

18.01.2019
W dniu 11 stycznia 2019 r. pomiędzy Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ a Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie zawarte zostało porozumienie o zacieśnianiu wzajemnych stosunków w celu rozwijania współpracy naukowo-badawczej, dydaktycznej i edukacyjnej. Porozumienie z ramienia Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ podpisał Dziekan prof. dr hab. Zdzisław Mach. Sygnatariuszem z ramienia Komendy Wojewódzkiej Policji był nadinspektor dr Krzysztof Pobuta, Komendant Wojewódzki. W uroczystości podpisania porozumienia uczestniczyli także: prof. dr hab. Artur Gruszczak, kierownik Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ oraz podpinsp. Rafał Węgiel z Wydziału Prezydialnego KWP.
więcej o Porozumienie o współpracy Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie