Wyniki sortowane według etykiety: badania

Wspólny projekt badawczy UJ-WITU

Wspólny projekt badawczy UJ-WITU

20.11.2020
W listopadzie 2020 r. rozpoczęto realizację projektu naukowego nr S32/15/003 nt. Współczesne działania militarne – uwarunkowania, doświadczenia i perspektywy zmian na polu walki - finansowanego ze środków Funduszu Badań Własnych Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia (WITU) w Zielonce. Podstawą wspólnego przedsięwzięcia badawczego stało się porozumienie zawarte w dniu 12 lutego 2020 r. pomiędzy Wydziałem Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ a Wojskowym Instytutem Techniki Uzbrojenia o zacieśnianiu wzajemnych stosunków w celu rozwijania współpracy naukowo-badawczej, dydaktycznej i edukacyjnej.
więcej o Wspólny projekt badawczy UJ-WITU
Nowa seria „Analiz KBN”

Nowa seria „Analiz KBN”

17.07.2020
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego rozpoczyna serię publikacji pt. „Analizy KBN COVID-19”. Ukaże się w niej 12 analiz, które powstały w wyniku realizacji projektu Bezpieczeństwo narodowe Polski w obliczu pandemii koronawirusa: implikacje wewnętrzne i międzynarodowe finansowanego ze środków konkursu SocietyNow!#1 w ramach programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.
więcej o Nowa seria „Analiz KBN”

14.07.2020
więcej o Współpraca Katedry Bezpieczeństwa Narodowego UJ ze Stowarzyszeniem Kombatantów Misji Pokojowych ONZ