Wyniki sortowane według etykiety: konferencje

Udział doktora Wiktora Hebdy w 36. edycji Konferencji EuroPower & 6. OZE Power
aktualności konferencje

Udział doktora Wiktora Hebdy w 36. edycji Konferencji EuroPower & 6. OZE Power

15.11.2022
Dr Wiktor Hebda w ramach projektu badawczo-naukowego “Decarbonization of the energy sector in Poland - a threat or an opportunity for Poland’s security?” (Young Lab, POB Anthropocene, ID.UJ), wziął udział w 36. edycji Konferencji EuroPower & 6. OZE Power, jaka odbyła się w dniach 7-8 listopada 2022 r. w Warszawie.
więcej o Udział doktora Wiktora Hebdy w 36. edycji Konferencji EuroPower & 6. OZE Power
Udział prof. Bogdana Kosowskiego w ogólnopolskiej konferencji naukowej
aktualności konferencje

Udział prof. Bogdana Kosowskiego w ogólnopolskiej konferencji naukowej

24.09.2022
Dr hab. inż. Bogdan Kosowski, prof. UJ uczestniczył w dniu 22 września br. w Mysłowicach w ogólnopolskiej konferencji naukowej "30 lat doświadczeń po pożarze w Kuźni Raciborskiej. Wczoraj, dzisiaj, jutro", na której wygłosił referat "Doświadczenia z zakresu współdziałania instytucjonalnego podczas pożaru w Kuźni Raciborskiej".
więcej o Udział prof. Bogdana Kosowskiego w ogólnopolskiej konferencji naukowej
konferencje

14.06.2022
Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów do wzięcia udziału w IV Jagiellońskiej Konferencji bezpieczeństwa „Środowisko bezpieczeństwa - bezpieczeństwo środowiska?", która odbędzie się w dniach 28-29 września 2022 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie
więcej o IV Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa „Środowisko bezpieczeństwa - bezpieczeństwo środowiska?"