Wykład Dr Negar Partow z Centre for Security and Defence Studies

Zakład Bezpieczeństwa Narodowego w ramach „Wykładów otwartych ZBN” zaprasza serdecznie na wykład Dr Negar Partow z Centre for Security and Defence Studies, Massey University w Nowej Zelandii nt. "New Zealand's foreign and security policy in the 21st century".

Zakład Bezpieczeństwa Narodowego w ramach „Wykładów otwartych ZBN” zaprasza serdecznie na wykład Dr Negar Partow z Centre for Security and Defence Studies, Massey University w Nowej Zelandii nt. New Zealand's foreign and security policy in the 21st century.

Wykład rozpocznie się we wtorek, 22 października 2019 r. o godz. 16.00 w Sali Seminaryjnej Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33.

Centre for Security and Defence Studies, Massey University jest ośrodkiem partnerskim Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego na podstawie umowy zawartej w sierpniu 2018 r. przy okazji wizyty Prezydenta RP Andrzeja Dudy w Nowej Zelandii.

jpg