Nowy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa
publikacje wydarzenia

Nowy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa

19.10.2021
Z przyjemnością informujemy, że ukazał się 5. numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa. Czasopismo to jest wydawane przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego UJ.
więcej o Nowy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa
Wykład generała Johna L. Gronskiego
wydarzenia wykłady

Wykład generała Johna L. Gronskiego

14.10.2021
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Dowództwem Wojsk Obrony Terytorialnej zaprasza na wykład otwarty generała Johna L. Gronskiego nt. „Iron-Sharpened Leadership”.
więcej o Wykład generała Johna L. Gronskiego
Minigrant POB DigiWorld dla pracownika Katedry Bezpieczeństwa Narodowego
wydarzenia badania

Minigrant POB DigiWorld dla pracownika Katedry Bezpieczeństwa Narodowego

09.10.2021
W II edycji konkursu dla nauczycieli akademickich na minigranty w POB Digi World w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim dr Mateusz Kolaszyński uzyskał dofinansowanie projektu pt. „Sejmowa Komisja ds. Służb Specjalnych – kontrola czy legitymizacja działalności tajnych służb w czasach inwigilacji”.
więcej o Minigrant POB DigiWorld dla pracownika Katedry Bezpieczeństwa Narodowego