Co na to NATO? – debata Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

Co na to NATO? – debata Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

18.01.2020
W cyklu spotkań na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ odbędzie się debata nt. „Co na to NATO? Stary Sojusz wobec nowych wyzwań”. Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 stycznia br. w sali nr 30 Collegium Novum. Początek o godz. 17.00. Jednym z prelegentów będzie kierownik Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ prof. dr hab. Artur Gruszczak.
więcej o Co na to NATO? – debata Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

22.11.2019
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego UJ we współpracy z Biurem Karier UJ zaprasza na wykład nt. Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa, który odbędzie się 5 grudnia br. w godzinach 9:00-11:00 w Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33.
więcej o Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa – wykład i spotkanie z przedstawicielami AW
Wykład gościnny dr. Paula Timmersa

Wykład gościnny dr. Paula Timmersa

23.10.2019
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ, International Relations and Area Studies (IRAS) oraz International and Security Studies (ISAD) mają zaszczyt zaprosić na wykład gościnny dr. Paula Timmersa z Uniwersytetu w Oxfordzie.
więcej o Wykład gościnny dr. Paula Timmersa