Wydarzenia

22.11.2019
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego UJ we współpracy z Biurem Karier UJ zaprasza na wykład nt. Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa, który odbędzie się 5 grudnia br. w godzinach 9:00-11:00 w Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33.
więcej o Rola i miejsce Agencji Wywiadu w systemie bezpieczeństwa państwa – wykład i spotkanie z przedstawicielami AW
Wykład gościnny dr. Paula Timmersa

Wykład gościnny dr. Paula Timmersa

23.10.2019
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ, International Relations and Area Studies (IRAS) oraz International and Security Studies (ISAD) mają zaszczyt zaprosić na wykład gościnny dr. Paula Timmersa z Uniwersytetu w Oxfordzie.
więcej o Wykład gościnny dr. Paula Timmersa
Wykład Dr Negar Partow z Centre for Security and Defence Studies

Wykład Dr Negar Partow z Centre for Security and Defence Studies

17.10.2019
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego w ramach „Wykładów otwartych ZBN” zaprasza serdecznie na wykład Dr Negar Partow z Centre for Security and Defence Studies, Massey University w Nowej Zelandii nt. "New Zealand's foreign and security policy in the 21st century".
więcej o Wykład Dr Negar Partow z Centre for Security and Defence Studies