Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

V Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa
wydarzenia konferencje

V Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa

04.07.2023
Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić na V Jagiellońską Konferencję Bezpieczeństwa (5JKB), poświęconą analizie zmian w stosunkach międzynarodowych oraz roli wojny we współczesnym świecie. V 5JKB stanowi kontynuację corocznych krajowych i międzynarodowych konferencji naukowych organizowanych od 2015 r. przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Podobnie jak dotychczasowe konferencje, V JKB stanie się forum naukowej debaty nad stanem, procesami i strukturami współczesnego bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego w obliczu głębokich, nierzadko gwałtowanych i nieprzewidywalnych zmian w środowisku bezpieczeństwa.
więcej o V Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa
Wykład dr. Adriana Lazaroaia z agencji Frontex
wydarzenia wykłady

Wykład dr. Adriana Lazaroaia z agencji Frontex

05.06.2023
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych we współpracy z Kołem Naukowym Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład otwarty nt. Frontex and Its Risk Analysis Capabilities, który wygłosi dr Adrian Lazaroaia, starszy analityk w Zespole Analiz Ryzyka Agencji Europejskiej Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Frontex). Wykład odbędzie się w dniu 6 czerwca br. (wtorek) o godz. 9.45 w Sali 038 budynku WSMiP UJ.
więcej o Wykład dr. Adriana Lazaroaia z agencji Frontex
"Wyzwania systemowe w zarządzaniu obronnością Polski" - wykład dr. Pawła Bogacza
wydarzenia wykłady

"Wyzwania systemowe w zarządzaniu obronnością Polski" - wykład dr. Pawła Bogacza

15.04.2023
"Wyzwania systemowe w zarządzaniu obronnością Polski" - wykład dr. Pawła Bogacza Katedra Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ zaprasza na wykład nt. " Wyzwania systemowe w zarządzaniu obronnością Polski ", który odbędzie się 17 kwietnia br., o godz. 17.00 w sali 038 w siedzibie WSMiP UJ przy ul. Reymonta 4. Wykład wygłosi dr inż. Paweł Bogacz.
więcej o "Wyzwania systemowe w zarządzaniu obronnością Polski" - wykład dr. Pawła Bogacza