Wykład generała Johna L. Gronskiego
wydarzenia wykłady

Wykład generała Johna L. Gronskiego

14.10.2021
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Dowództwem Wojsk Obrony Terytorialnej zaprasza na wykład otwarty generała Johna L. Gronskiego nt. „Iron-Sharpened Leadership”.
więcej o Wykład generała Johna L. Gronskiego
Minigrant POB DigiWorld dla pracownika Katedry Bezpieczeństwa Narodowego
wydarzenia badania

Minigrant POB DigiWorld dla pracownika Katedry Bezpieczeństwa Narodowego

09.10.2021
W II edycji konkursu dla nauczycieli akademickich na minigranty w POB Digi World w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim dr Mateusz Kolaszyński uzyskał dofinansowanie projektu pt. „Sejmowa Komisja ds. Służb Specjalnych – kontrola czy legitymizacja działalności tajnych służb w czasach inwigilacji”.
więcej o Minigrant POB DigiWorld dla pracownika Katedry Bezpieczeństwa Narodowego
The 3rd JAGIELLONIAN INTERDISCIPLINARY SECURITY CONFERENCE
wydarzenia konferencje

The 3rd JAGIELLONIAN INTERDISCIPLINARY SECURITY CONFERENCE

02.09.2021
The 3rd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference is a continuation of a series of conferences aiming to stimulate an interdisciplinary debate on contemporary aspects of the complex security environment. The 2nd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference held in 2018 discussed dominant patterns of behaviour and performance in the turbulent global security system. The 1st Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference, organised in 2015 in collaboration with the International Studies Association (ISA) as the Jagiellonian University Security Conference – Interdisciplinary Approaches to Security in the Changing World, brought together 150 researchers and practitioners representing over 100 institutions from 26 countries around the world.
więcej o The 3rd JAGIELLONIAN INTERDISCIPLINARY SECURITY CONFERENCE