Nowy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa
publikacje wydarzenia

Nowy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa

28.04.2020
Z przyjemnością informujemy, że ukazał się 3. numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa. Czasopismo to jest wydawane przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego UJ. Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.przeglad.uj.edu.pl/
więcej o Nowy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa
wydarzenia wykłady

15.02.2020
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład nt. Wojska Obrony Terytorialnej w systemie obronności państwa, który odbędzie się 26 lutego br. w godzinach 17:30-19:00 w Sali Wystawowej B Auditorium Maximum, ul. Krupnicza 33. Wykład wygłosi dowódca Wojsk Obrony Terytorialnej gen. dyw. Wiesław Kukuła.
więcej o Wojska Obrony Terytorialnej w systemie obronności państwa – wykład gen. Wiesława Kukuły
Co na to NATO? – debata Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ
wydarzenia wykłady

Co na to NATO? – debata Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ

18.01.2020
W cyklu spotkań na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ odbędzie się debata nt. „Co na to NATO? Stary Sojusz wobec nowych wyzwań”. Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 stycznia br. w sali nr 30 Collegium Novum. Początek o godz. 17.00. Jednym z prelegentów będzie kierownik Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ prof. dr hab. Artur Gruszczak.
więcej o Co na to NATO? – debata Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ