Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wydarzenia

Civil-Military Cooperation in International Interventions: The Role of Soldiers  - nowa książka dr Agaty Mazurkiewicz
publikacje wydarzenia

Civil-Military Cooperation in International Interventions: The Role of Soldiers - nowa książka dr Agaty Mazurkiewicz

06.04.2022
Z przyjemnością informujemy, że monografia „Civil-Military Cooperation in International Interventions: The Role of Soldiers” [Współpraca cywilno-wojskowa w interwencjach międzynarodowych: rola żołnierzy] autorstwa dr Agaty Mazurkiewicz ukazała się nakładem prestiżowego wydawnictwa Routledge.
więcej o Civil-Military Cooperation in International Interventions: The Role of Soldiers - nowa książka dr Agaty Mazurkiewicz
200. numer „Analiz” i „Komentarzy” KBN!
wydarzenia popularyzacja wiedzy

200. numer „Analiz” i „Komentarzy” KBN!

02.04.2022
Z wielką przyjemnością informujemy, że w serii publikacji wydawanych przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego pod nazwą „Analizy KBN” i „Komentarze KBN” ukazał się dwusetny numer! Autorką jubileuszowego tekstu jest dr Agata Mazurkiewicz.
więcej o 200. numer „Analiz” i „Komentarzy” KBN!
100. numer „Analiz KBN”!
wydarzenia popularyzacja wiedzy

100. numer „Analiz KBN”!

01.02.2022
Z ogromną przyjemnością informujemy, że w serii publikacji wydawanych przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego pod nazwą „Analizy KBN” ukazał się setny numer! Autorem jubileuszowego tekstu jest dr Grigol Julukhidze, dyrektor gruzińskiego think tanku The Foreign Policy Council, stypendysta Coimbra Group w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego w 2021 r. Jego analiza pt. „Narracje rosyjskiej propagandy i dezinformacji w Gruzji” zwraca uwagę na narracje propagandowe i dezinformacyjne, które Federacja Rosyjska rozpowszechnia w ramach swoich operacji informacyjnych w Gruzji i innych państwach dawnego ZSRR.
więcej o 100. numer „Analiz KBN”!