Tematyczny numer „Politei” przygotowany przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego
publikacje wydarzenia

Tematyczny numer „Politei” przygotowany przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego

16.01.2023
Z przyjemnością informujemy, że w ukazał się numer tematyczny „Understanding Contemporary Security” czasopisma WSMiP UJ „Politeja”, przygotowany przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego. Redagowany przez kierownika Katedry prof. dr. hab. Artura Gruszczaka i dr. Mateusza Kolaszyńskiego numer obejmuje 17 artykułów naukowych, w większości w j. angielskim, autorstwa pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego, Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, a także naukowców z Polski i zagranicy.
więcej o Tematyczny numer „Politei” przygotowany przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego
Granty ID.UJ dla studentów i pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego
wydarzenia badania popularyzacja wiedzy

Granty ID.UJ dla studentów i pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego

20.12.2022
Z radością informujemy, że w rozstrzygniętych niedawno konkursach na projekty badawcze w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim (ID.UJ) granty otrzymali pracownicy Katedry Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ oraz będący pod ich opieką studenci.
więcej o Granty ID.UJ dla studentów i pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego
wydarzenia popularyzacja wiedzy

28.11.2022
Dr Agata Mazurkiewicz and Dr Dominika Dziwisz will be participating in an expert seminar focusing on an early assessment of the consequences of Russia’s war in Ukraine.The one-day meeting will present the research results to the public and engage the audience in the discussion.
więcej o Seminar on the Perception and Rhetoric in “Frontline States”: An early assessment of the consequences of Russia’s war in Ukraine