Wydarzenia

wydarzenia wykłady

12.05.2021
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład nt. „W poszukiwaniu synergii. Na czym polega globalne przywództwo polityczne?”, w ramach cyklu wykładów online pod hasłem „Leadership/Przywództwo”. Wykład odbędzie się 20 maja br. w godzinach 18:00-19:30 na platformie MS Teams, w zespole Webinar KBN. Wygłosi go dr hab. Małgorzata Zachara-Szymańska, prof. UJ z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o W poszukiwaniu synergii. Na czym polega globalne przywództwo polityczne? – wykład prof. Małgorzaty Zachara-Szymańskiej
Nowy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa
publikacje wydarzenia

Nowy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa

12.04.2021
Z przyjemnością informujemy, że ukazał się 4. numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa. Czasopismo to jest wydawane przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego UJ.
więcej o Nowy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa
wydarzenia wykłady

04.03.2021
The Department of National Security of the Institute of Political Sciences and International Relations, Jagiellonian University is proud to invite to the lecture by Dr. Steven Horsley from the School of Business and Leadership at the University of Charleston, West Viriginia, USA. The topic of the lecture is: System Leadership: Its Role in a Collaborative Environment. It will be delivered in English on the 18th of March (Thursday), starting at 18:00 (CET) on MS Teams. It will be followed by Q & A session (in English). This is the fourth lecture in the „Leadership” series organised by the Department of National Security.
więcej o System Leadership: Its Role in a Collaborative Environment - Guest Lecture in the “Leadership” series by Dr Steven Horsley.