Rejestracja na wykład Mubina Shaikha

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem udziałem w wykładzie Mubina Shaikha, kanadyjskiego eksperta ds. zwalczania terroryzmu oraz przeciwdziałania islamskiemu radykalizmowi i terroryzmowi, organizatorzy wykładu wprowadzili wymóg rejestracji uczestników.

Studenci zrzeszenie w kołach naukowych bezpieczeństwa, stosunków międzynarodowych, nauk politycznych oraz studiów bliskowschodnich proszeni są o kontakt z władzami swych kół naukowych w celu zgłoszenia chęci udziału w wykładzie.

Pracownicy naukowi Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ proszeni są o przesłanie zgłoszenia pocztą elektroniczną do dr. Michała Matyasika: michal.matyasik@uj.edu.pl.

Pozostali studenci lub pracownicy UJ proszeni są o kontakt mailowy z dr. hab. Arturem Gruszczakiem: artur.gruszczak@uj.edu.pl.

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 8 grudnia br. (wtorek). Osoby, które nie dokonają powyższego zgłoszenia nie będą miały możliwości wejścia na salę konferencyjną i uczestniczenia w wykładzie.

Data opublikowania: 06.12.2015
Osoba publikująca: Robert Siudak