Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studenci bezpieczeństwa narodowego laureatami Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką

Studenci bezpieczeństwa narodowego laureatami Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką

Z wielką radością informujemy, że lic. Szymon Główka student bezpieczeństwa narodowego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych zajął I miejsce w XIII edycji Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką dotyczącą bezpieczeństwa państwa w kontekście zagrożeń wywiadowczych, terrorystycznych, ekonomicznych. W tym samym konkursie został wyróżniony również lic. Franciszek Dziadkowiec-Wędlikowski student bezpieczeństwa narodowego INPiSM UJ.

Z wielką radością informujemy, że lic. Szymon Główka student bezpieczeństwa narodowego w Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych zajął I miejsce w XIII edycji Ogólnopolskiego konkursu Szefa ABW na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką dotyczącą bezpieczeństwa państwa w kontekście zagrożeń wywiadowczych, terrorystycznych, ekonomicznych. Praca dyplomowa pt. Szpiedzy Napoleona. System wywiadu i kontrwywiadu napoleońskiej Francji w latach 1804-1812 została przygotowana w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego pod kierunkiem dr. Mateusza Kolaszyńskiego i była recenzowana przez dr. Rafała Woźnicę.

W tym samym konkursie został wyróżniony lic. Franciszek Dziadkowiec-Wędlikowski student bezpieczeństwa narodowego INPiSM UJ za pracę dyplomową pt. Zabójstwa celowane jako element strategii CIA w kontekście ataków terrorystycznych z 11 września 2001 roku (promotor: dr Mateusz Kolaszyński, recenzent: dr Błażej Sajduk).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.