Dr Dominika Dziwisz ukończyła czteroletni projekt TUNING-CALOHEE Extension/CALOHEX (2020-2024), finansowany z budżetu Unii Europejskiej, będący kontynuacją projektu ERASMUS+ Forward Looking Cooperation Project Measuring and Comparing Achievements in Higher Education in Europe.

Celem projektu było dostarczenie przyjaznych użytkownikowi narzędzi zapewniających kompatybilność i porównywalność programów kształcenia szkolnictwa wyższego. Narzędzia te opierają się na wynikach i mają na celu zapewnienie transparentności informacji dla wszystkich interesariuszy szkolnictwa wyższego, w tym uczelni, pracodawców, organizacji zapewniających jakość nauczania, a przede wszystkim uczących się.

Raport dotyczący dziedziny stosunków międzynarodowych, którego współautorką jest dr Dziwisz, można znaleźć tutaj: https://www.tuning-calohex.eu/blank-1-2