Wyniki sortowane według etykiety: aktualności

Zaproszenie na wykład Chrisa Farisa, weterana amerykańskich sił specjalnych

22.05.2017
więcej o Zaproszenie na wykład Chrisa Farisa, weterana amerykańskich sił specjalnych

Pracownicy ZBN na kongresie WISC

04.05.2017
Przedstawiciele Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego wzięli udział w 5. Światowej Konferencji Studiów Międzynarodowych zorganizowanej w dniach 1-3 kwietnia 2017 r. pod egidą Światowego Komitetu Studiów Międzynarodowych (WISC) przez Narodowy Uniwersytet Tajwański na Tajpej (Tajwan).
więcej o Pracownicy ZBN na kongresie WISC

Stopień naukowy doktora dla Arkadiusza Nyz

04.05.2017
Z przyjemnością informujemy, że mgr Arkadiusz Nyzio, doktorant w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego, obronił rozprawę doktorską nt. Transformacja polityki bezpieczeństwa wewnętrznęgo Polski w latach 1989-1993.
więcej o Stopień naukowy doktora dla Arkadiusza Nyz