Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Aktualności

aktualności

Grant NCN dla Roberta Siudaka

16.06.2018
Z przyjemnością informujemy, że mgr Robert Siudak, doktorant w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego, uzyskał grant badawczy Narodowego Centrum Nauki w konkursie PRELUDIUM na realizację projektu nt. Dyskursy cyberbezpieczeństwa w świetle zagrożeń związanych z technologiami informacyjno-komunikacyjnymi w Polsce. Gratulujemy!
więcej o Grant NCN dla Roberta Siudaka
aktualności

Stopień naukowy doktora dla Moniki Sawickiej

16.06.2018
Z przyjemnością informujemy, że mgr Monika Sawicka, doktorantka w Zakładzie Bezpieczeństwa Narodowego, obroniła rozprawę doktorską nt. Międzynarodowe role średniego mocarstwa nowego typu. Analiza polityki zagranicznej Brazylii w latach 2003-2014. Rada Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych w dniu 12 czerwca 2017 r. nadała magister Monice Sawickiej stopień naukowy doktora nauk społecznych w zakresie nauki o polityce z wyróżnieniem. Gratulujemy!
więcej o Stopień naukowy doktora dla Moniki Sawickiej
aktualności

Wykład Generała Adama Rapackiego, byłego wiceministra spraw wewnętrznych

10.05.2018
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Kołem Naukowym Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład otwarty generała Adama Rapackiego nt. „Ewolucja przestępczości zorganizowanej w Polsce od lat 90. XX wieku”.
więcej o Wykład Generała Adama Rapackiego, byłego wiceministra spraw wewnętrznych