Wyniki sortowane według etykiety: badania

Staż naukowo-badawczy dr. Wiktora Hebdy na Uniwersytecie Cypryjskim w Nikozji

Staż naukowo-badawczy dr. Wiktora Hebdy na Uniwersytecie Cypryjskim w Nikozji

15.02.2023
W dniach 26 stycznia – 9 lutego br. dr Wiktor Hebda odbył staż naukowo-badawczy na Wydziale Nauk Społecznych i Politycznych Uniwersytetu Cypryjskiego w Nikozji. Staż był realizowany w ramach grantu ID.UJ na badania naukowe/prace rozwojowe prowadzone wspólnie z podmiotami zagranicznymi.
więcej o Staż naukowo-badawczy dr. Wiktora Hebdy na Uniwersytecie Cypryjskim w Nikozji
Wizyta pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego w George Marshall Center

Wizyta pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego w George Marshall Center

19.01.2023
W dniach 17-18 stycznia dr Dominika Dziwisz i dr Błażej Sajduk odbyli wizytę studyjną w George C. Marshall European Center for Security Studies w Garmisch-Partenkirchen. Wizyta odbyła się w ramach realizacji grantu ID.UJ na rozwój współpracy z otoczeniem zewnętrznym uczelni.
więcej o Wizyta pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego w George Marshall Center
Nowe minigranty w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego

Nowe minigranty w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego

04.01.2022
Dr Błażej Sajduk, adiunkt w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego, otrzymał grant na realizację projektu badawczego w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego DigiWorld na „opracowanie narzędzia informatycznego do prowadzenia analiz z zakresu nauk społecznych za pomocą rozmytych map kognitywnych”. Minigrant na realizację projektu badawczego otrzymał także mgr Mykhailo Volokhai, doktorant SDNS afiliowany przy Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego. Jego projekt nt. „Interdisciplinary inquiry into the evolution of South African – Portuguese regional cooperation from 1960 to 1974” uzyskał dofinansowanie w ramach Priorytetowego Obszaru Badawczego HERITAGE.
więcej o Nowe minigranty w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego