Wydarzenia

publikacje wydarzenia

27.02.2023
24 lutego 2023 r., w rocznicę rosyjskiej agresji zbrojnej na Ukrainę, ukazała się praca zbiorowa pod redakcją Artura Gruszczaka pt. „The War Must Go On: Dynamika wojny w Ukrainie i jej reperkusje dla bezpieczeństwa Polski” wydana przez Księgarnię Akademicką w Krakowie.
więcej o Książka pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego UJ w rocznicę rosyjskiej agresji zbrojnej na Ukrainę
Tematyczny numer „Politei” przygotowany przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego
publikacje wydarzenia

Tematyczny numer „Politei” przygotowany przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego

16.01.2023
Z przyjemnością informujemy, że w ukazał się numer tematyczny „Understanding Contemporary Security” czasopisma WSMiP UJ „Politeja”, przygotowany przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego. Redagowany przez kierownika Katedry prof. dr. hab. Artura Gruszczaka i dr. Mateusza Kolaszyńskiego numer obejmuje 17 artykułów naukowych, w większości w j. angielskim, autorstwa pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego, Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ, a także naukowców z Polski i zagranicy.
więcej o Tematyczny numer „Politei” przygotowany przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego
Granty ID.UJ dla studentów i pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego
wydarzenia badania popularyzacja wiedzy

Granty ID.UJ dla studentów i pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego

20.12.2022
Z radością informujemy, że w rozstrzygniętych niedawno konkursach na projekty badawcze w ramach programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim (ID.UJ) granty otrzymali pracownicy Katedry Bezpieczeństwa Narodowego INPiSM UJ oraz będący pod ich opieką studenci.
więcej o Granty ID.UJ dla studentów i pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego