"Wschodnie wyzwania: Geopolityka - Bezpieczeństwo - Gospodarka".

Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z krakowskim oddziałem Polskiego Towarzystwa Studiów Międzynarodowych, Regionalnym Ośrodkiem Debaty Międzynarodowej oraz Nową Europą Wschodnią, zapraszają do wzięcia udziału w seminarium naukowym poświęconym problematyce bieżącej sytuacji geopolitycznej i zmieniających się uwarunkowań bezpieczeństwa we wschodnim sąsiedztwie Polski, a także procesów transformacji społeczno-politycznej zachodzących w Rosji, Ukrainie i Białorusi.

Gość seminarium: Dr hab. Paweł Kowal (ISP PAN)

Wprowadzenie: Prof. dr hab. Andrzej Mania (UJ)

Prowadzenie: Dr Piotr Bajor (UJ)

Kiedy?

6 czerwca 2019 r. godz. 17.00

Gdzie?

Sala Libraria Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Maius, ul. Jagiellońska 15.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium.