Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

„Globalny wtorek” z udziałem pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego

„Globalny wtorek” z udziałem pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego

Pracownicy Katedry Bezpieczeństwa Narodowego UJ: prof. dr. hab. Artur Gruszczak, kierownik Katedry, dr hab. Marek Czajkowski, prof. UJ oraz dr Agata Mazurkiewicz wezmą udział w pierwszym seminarium z cyklu „Globalne Wtorki” organizowanym przez Global Trends Lab POB FutureSoc we współpracy z Popularisation Gate w ramach Inicjatywy Doskonałości Uczelnia Badawcza. Tematem spotkania będzie wpływ pandemii COVID-19 na system bezpieczeństwa międzynarodowego. Wiąże się on z projektem analityczno-eksperckim „Bezpieczeństwo narodowe Polski w obliczu pandemii koronawirusa: implikacje wewnętrzne i międzynarodowe” zrealizowanym w ramach konkursu #1 SocietyNow! programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim przez zespół pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego.

Organizatorem „Globalnego wtorku” i moderatorem seminarium jest dr hab. Piotr Bajor, adiunkt w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego.

Seminarium odbędzie się we wtorek 13 października 2020 r. w godzinach 18:00-19:30. Więcej informacji na stronie Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych.

Źródło ilustracji: Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ.