październik 2022

Organizator: WSMiP UJ, Dowództwo Komponentu Wojsk Specjalnych
Kontakt: mgr Piotr Orłowski - piotr.orlowski@uj.edu.pl
Międzynarodowa konferencja INFO INTEGRUM 22-2

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji Info Integrum organizowanej na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych wraz z Dowództwem Komponentu Wojsk Specjalnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 października 2022 r. w budynku WSMiP przy ul. Remonta 4 (sala 038).

Obowiązuje rejestracja przez Forms.

Cykliczne wydarzenie Info Integrum stanowi płaszczyznę wymiany poglądów wśród ekspertów wywodzących się ze środowiska cywilnego jak i wojskowego, zajmujących się analizą przestrzeni informacyjnej. Szczególnie obecnie, w dobie trwającego konfliktu na Ukrainie i poważnych zmian zachodzących w całej architekturze bezpieczeństwa na świecie, przestrzeń informacyjna stała się krytycznie ważna, nie tylko dla prowadzenia działań ale do rozumienia charakteru współczesnego konfliktu. Przestrzeń uniwersytetu daje zatem możliwość swobodnej wymiany poglądów, integracji środowiska eksperckiego i możliwości wypracowania wskazówek na przyszłość, związanych ze środowiskiem informacyjnym. Konferencja Info Integrum jest próbą stworzenia miejsca, gdzie wszystkie powyższa założenia mają szansę zaistnieć.

Program wydarzenia znajduje się poniżej.

Językiem konferencji jest język angielski.

Program Międzynarodowej konferencji INFO INTEGRUM 22-2