Sprawozdanie z V Jagiellońskiej Konferencji Bezpieczeństwa w „Roczniku Bezpieczeństwa Międzynarodowego” autorstwa dra Tomasza Pawłuszko z Uniwersytetu Opolskiego

Z przyjemnością informujemy, że w najnowszym numerze „Rocznika Bezpieczeństwa Międzynarodowego” (2023, vol. 17, nr 2) ukazało się sprawozdanie z V Jagiellońskiej Konferencji Bezpieczeństwa zatytułowanej „Wojna i zmiana w środowisku międzynarodowym”, która odbyła się na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 25-26 września 2023 r. Autorem sprawozdania jest dr Tomasz Pawłuszko z Uniwersytetu Opolskiego.

Tekst sprawozdania dostępny jest pod linkiem:

Zapraszamy do lektury!