Przejdź do głównej treści

Zagnieżdżone portlety Zagnieżdżone portlety

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Artykuł dr. Wiktora Hebdy w wysoko punktowanym czasopiśmie „Energies”

Artykuł dr. Wiktora Hebdy w wysoko punktowanym czasopiśmie „Energies”

Z przyjemnością informujemy, że w czasopiśmie „Energies” ukazał się artykuł dr. Wiktora Hebdy, adiunkta w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego pt. The North-South Gas Corridor in the Context of Poland’s Gas Transmission System – A Perfect Opportunity to Diversify Gas Resources. „Energies” jest czasopismem wydawanym przez MDPI (Multidisciplinary Digital Publishing Institute) i indeksowanym w bazach SCOPUS, Web of Science, Ei Compendex, RePec i innych. Posiada współczynnik wpływu (IF) wynoszący 3,004 CiteScore (dla 2020 r.) oraz 4,7 Scopus (dla 2020 r.).

Z przyjemnością informujemy, że w czasopiśmie „Energies” ukazał się artykuł dr. Wiktora Hebdy, adiunkta w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego pt. The North-South Gas Corridor in the Context of Poland’s Gas Transmission System – A Perfect Opportunity to Diversify Gas Resources.

„Energies” jest czasopismem wydawanym przez MDPI (Multidisciplinary Digital Publishing Institute) i indeksowanym w bazach SCOPUS, Web of Science, Ei Compendex, RePec i innych. Posiada współczynnik wpływu (IF) wynoszący 3,004 CiteScore (dla 2020 r.) oraz 4,7 Scopus (dla 2020 r.).

Tu więcej informacji o artykule.