The 2nd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference

04.10.2018
W dniach 17-19 września 2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa: The 2nd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference “Friends, Foes and Familiar Strangers: Reassessing Actorness in Times of the Global (Dis)Order”, zorganizowana przez Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o The 2nd Jagiellonian Interdisciplinary Security Conference

20.06.2018
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji z konferencji "Geopolityczne gry na wschodzie Europy: kto rozdaje karty i kto osiąga korzyści?", która zorganizowana została przez Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Krakowie.
więcej o Konferencja "Geopolityczne gry na wschodzie Europy: kto rozdaje karty i kto osiąga korzyści?"

Seminarium Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego w Mołdawii

20.06.2018
Bezpieczeństwo regionalne w kontekście nowych inicjatyw dotyczących Naddniestrza było głównym tematem seminarium naukowego, zorganizowanego przez Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych we współpracy z Ambasadą RP w Kiszyniowie oraz Państwowym Uniwersytetem Mołdawii.
więcej o Seminarium Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego w Mołdawii