Skip to main content

Nested Portlets Nested Portlets

Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

News

aktualności

Wykład Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie

15.03.2018
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Kołem Naukowym Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład otwarty komendanta wojewódzkiego Policji w Krakowie, nadinsp. dr. Krzysztofa Pobuty nt. „Zapobieganie i zwalczanie bieżących zagrożeń bezpieczeństwa wewnętrznego RP w świetle funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa”.
Read More o Wykład Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie
aktualności

Seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”

13.03.2018
W dniu 8 marca 2018 r. Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zorganizował seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”. Seminarium poświęcone było problematyce dostępu do broni palnej i amunicji w kontekście rosnących wyzwań i zagrożeń bezpieczeństwa oraz towarzyszących im tendencji społecznych i projektów polityczno-prawnych dotyczących zarówno liberalizacji, jak też normalizacji oraz restrykcji dostępu do broni i amunicji.
Read More o Seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”
aktualności

Seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”

02.03.2018
Zakład Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”. Seminarium odbędzie się w dniu 8 marca 2018 r. w godzinach 16.30-19.30 w Auli Wystawowej A Auditorium Maximum UJ (ul. Krupnicza 33) w Krakowie.
Read More o Seminarium naukowe „Dostęp do broni palnej i amunicji a bezpieczeństwo obywateli”
aktualności

Międzynarodowa konferencja ZBN we Lwowie

07.02.2018
Zakład Bezpieczeństwa Międzynarodowego INPiSM UJ wraz z uczelniami partnerskimi zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej „Transformacja bezpieczeństwa międzynarodowego: uwarunkowania, zagrożenia i wyzwania”. Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 marca 2018 r. we Lwowie.
Read More o Międzynarodowa konferencja ZBN we Lwowie
aktualności

Udział pracownika ZBN w seminarium nt. współpracy Polski i Chin

07.02.2018
W dniu 30 stycznia br. na zaproszenie Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Krakowie, pracownik Zakładu Bezpieczeństwa Narodowego dr Piotr Bajor wygłosił wykład oraz wziął udział w seminarium "Jeden pas, jedna droga - perspektywy współpracy Polski i Chin". W trakcie spotkania dr Piotr Bajor omówił uwarunkowania współpracy bilateralnej, a także perspektywy rozwoju stosunków Polski z Chińską Republiką Ludową, a także najważniejsze aspekty dotyczące chińskiej inicjatywy Nowego Jedwabnego Szlaku.
Read More o Udział pracownika ZBN w seminarium nt. współpracy Polski i Chin