Wyniki sortowane według etykiety: badania

Awans naukowy dr. Piotra Bajora

Awans naukowy dr. Piotra Bajora

25.06.2020
Z wielką radością informujemy, że Rada Dyscypliny Nauki o polityce i administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim na posiedzeniu w dniu 23 czerwca br. przyjęła uchwałę o nadaniu Piotrowi Bajorowi, adiunktowi w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego, stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o polityce i administracji.
więcej o Awans naukowy dr. Piotra Bajora
Jan Niemiec stypendystą Narodowego Centrum Nauki

Jan Niemiec stypendystą Narodowego Centrum Nauki

25.05.2020
Z wielką radością informujemy, że mgr Jan Niemiec, doktorant w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych, otrzymał grant badawczy Narodowego Centrum Nauki (NCN) w ramach konkursu PRELUDIUM 18 dla osób rozpoczynających karierę naukową i nieposiadających stopnia naukowego doktora.
więcej o Jan Niemiec stypendystą Narodowego Centrum Nauki
Sukces Katedry Bezpieczeństwa Narodowego w konkursie SocietyNow!
aktualności badania

Sukces Katedry Bezpieczeństwa Narodowego w konkursie SocietyNow!

28.04.2020
Projekt analityczno-ekspercki „Bezpieczeństwo narodowe Polski w obliczu pandemii koronawirusa: implikacje wewnętrzne i międzynarodowe” został zakwalifikowany do realizacji w ramach programu Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim. Wniosek zespołu 12 pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego, kierowanego przez prof. dr. hab. Artura Gruszczaka, zwyciężył w konkursie #1 SocietyNow!, na który wpłynęło 87 wniosków.
więcej o Sukces Katedry Bezpieczeństwa Narodowego w konkursie SocietyNow!