Rakowiecka w remoncie – nowa książka dr. Arkadiusza Nyzio
publikacje wydarzenia

Rakowiecka w remoncie – nowa książka dr. Arkadiusza Nyzio

31.05.2021
Z przyjemnością informujemy, że nakładem wydawnictwa Księgarnia Akademicka ukazała się monografia pt. Rakowiecka w remoncie. Transformacja polityki bezpieczeństwa wewnętrznego Polski w latach 1989–1993 autorstwa asystenta w Katedrze Bezpieczeństwa Narodowego, dr. Arkadiusza Nyzio. Wydana w serii Societas redagowanej przez prof. dr. hab. Bogdana Szlachtę, książka jest pierwszą w polskim piśmiennictwie naukowym monografią, która kompleksowo opisuje problematykę przekształceń aparatu bezpieczeństwa wewnętrznego w pierwszych latach III RP.
więcej o Rakowiecka w remoncie – nowa książka dr. Arkadiusza Nyzio
wydarzenia wykłady

12.05.2021
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład nt. „W poszukiwaniu synergii. Na czym polega globalne przywództwo polityczne?”, w ramach cyklu wykładów online pod hasłem „Leadership/Przywództwo”. Wykład odbędzie się 20 maja br. w godzinach 18:00-19:30 na platformie MS Teams, w zespole Webinar KBN. Wygłosi go dr hab. Małgorzata Zachara-Szymańska, prof. UJ z Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o W poszukiwaniu synergii. Na czym polega globalne przywództwo polityczne? – wykład prof. Małgorzaty Zachara-Szymańskiej
Nowy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa
publikacje wydarzenia

Nowy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa

12.04.2021
Z przyjemnością informujemy, że ukazał się 4. numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa. Czasopismo to jest wydawane przez Katedrę Bezpieczeństwa Narodowego UJ.
więcej o Nowy numer Jagiellońskiego Przeglądu Bezpieczeństwa