IV Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa
wydarzenia konferencje

IV Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa

14.06.2022
Serdecznie zapraszamy pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów do wzięcia udziału w IV Jagiellońskiej Konferencji bezpieczeństwa „Środowisko bezpieczeństwa - bezpieczeństwo środowiska?", która odbędzie się w dniach 28-29 września 2022 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie
więcej o IV Jagiellońska Konferencja Bezpieczeństwa
wydarzenia badania

31.05.2022
W dniu 22 maja br. działalność zainaugurowała Pracownia Geopolityczna im. gen. Władysława E. Sikorskiego – UJ#GeoLab, działająca przy Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracownię tworzy zespół powstały w wyniku pozytywnego rozstrzygnięcia konkursu na trwałą interdyscyplinarną współpracę badawczą w ramach Programu Strategicznego „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (ID.UJ), który od 2019 roku służy grupie wiodących polskich uczelni wytypowanych w drodze konkursu MNiSW, chcących osiągnąć status uniwersytetu badawczego i konkurować z najlepszymi, zagranicznymi ośrodkami akademickimi.
więcej o Inauguracja Pracownii Geopolitycznej im. gen. Władysława E. Sikorskiego – UJ#GeoLab
Sukcesy badawcze pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego
wydarzenia badania

Sukcesy badawcze pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego

26.05.2022
Z wielką radością informujemy, że pracownicy Katedry Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych otrzymali granty badawcze w konkursach Narodowego Centrum Nauki (NCN).
więcej o Sukcesy badawcze pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego