Nowa książka autorstwa pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego
publikacje wydarzenia

Nowa książka autorstwa pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego

16.02.2024
Z przyjemnością informujemy, że nakładem wydawnictwa Księgarnia Akademicka ukazała się monografia "Polskie studia wywiadowcze. Stan i perspektywy badań". Jej autorami są pracownicy Katedry Bezpieczeństwa Narodowego UJ: Artur Gruszczak i Arkadiusz Nyzio oraz naukowiec z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Arkadiusz Lewandowski.
więcej o Nowa książka autorstwa pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego
Guest Lecture by Dr Alina Nychyk
wydarzenia wykłady

Guest Lecture by Dr Alina Nychyk

16.01.2024
The Department of National Security in cooperation with Future Democracy Lab, Research Excellence at Jagiellonian University cordially invite for the Guest Lecture by Dr Alina Nychyk on Ukraine’s Resilience to Russian Aggression: Prospects for Ukraine’s European Future.
więcej o Guest Lecture by Dr Alina Nychyk
wydarzenia konferencje

02.01.2024
Z przyjemnością informujemy, że w najnowszym numerze „Rocznika Bezpieczeństwa Międzynarodowego” (2023, vol. 17, nr 2) ukazało się sprawozdanie z V Jagiellońskiej Konferencji Bezpieczeństwa zatytułowanej „Wojna i zmiana w środowisku międzynarodowym”, która odbyła się na Uniwersytecie Jagiellońskim w dniach 25-26 września 2023 r. Autorem sprawozdania jest dr Tomasz Pawłuszko z Uniwersytetu Opolskiego.
więcej o Sprawozdanie z V Jagiellońskiej Konferencji Bezpieczeństwa w „Roczniku Bezpieczeństwa Międzynarodowego” autorstwa dra Tomasza Pawłuszko z Uniwersytetu Opolskiego