Wydarzenia

wydarzenia badania

31.05.2022
W dniu 22 maja br. działalność zainaugurowała Pracownia Geopolityczna im. gen. Władysława E. Sikorskiego – UJ#GeoLab, działająca przy Instytucie Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracownię tworzy zespół powstały w wyniku pozytywnego rozstrzygnięcia konkursu na trwałą interdyscyplinarną współpracę badawczą w ramach Programu Strategicznego „Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza” (ID.UJ), który od 2019 roku służy grupie wiodących polskich uczelni wytypowanych w drodze konkursu MNiSW, chcących osiągnąć status uniwersytetu badawczego i konkurować z najlepszymi, zagranicznymi ośrodkami akademickimi.
więcej o Inauguracja Pracownii Geopolitycznej im. gen. Władysława E. Sikorskiego – UJ#GeoLab
Sukcesy badawcze pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego
wydarzenia badania

Sukcesy badawcze pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego

26.05.2022
Z wielką radością informujemy, że pracownicy Katedry Bezpieczeństwa Narodowego Instytutu Nauk Politycznych i Stosunków Międzynarodowych otrzymali granty badawcze w konkursach Narodowego Centrum Nauki (NCN).
więcej o Sukcesy badawcze pracowników Katedry Bezpieczeństwa Narodowego
Prawdy uniwersalne o wojnie - wykład płk. Marcina Szymańskiego
wydarzenia wykłady

Prawdy uniwersalne o wojnie - wykład płk. Marcina Szymańskiego

20.05.2022
Katedra Bezpieczeństwa Narodowego UJ zaprasza na wykład otwarty płk. Marcina Szymańskiego „Prawdy uniwersalne o wojnie”, który odbędzie się 25 maja 2022 r. o godz. 17:00 w siedzibie WSMiP UJ, ul. Reymonta 4, s. 025.
więcej o Prawdy uniwersalne o wojnie - wykład płk. Marcina Szymańskiego